2 comentarii la „Iti dau o smetie?”

  1. numa una? o sa fie cat oreste al meu de grasa daca iti iei una singura – si o sa se plictiseasca. Eu propun sa-l luam pe yoshy pisoiul UTP si una de pe strada, mica si scumpica.

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.