Daca browserele ar fi femei

Ceva funny de pe mail:





6 comentarii la „Daca browserele ar fi femei”

  1. Odată cu versiunea 3.0 Firefox îşi va face operaţie estetică. Defapt stă mereu între 90-60-90 MB ocupaţi din memoria RAM.

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.