La multi ani Petru & Pavel

As dori sa urez un calduros La Multi Ani celor ce au ca titlu Paul, Petre, Paula si alte derivate.

10x celor care si-au amintit ca ma cheama Paul… >:D<

12 comentarii la „La multi ani Petru & Pavel”

  1. Am intrebat mai devreme in redactie… ce naiba de derivat e Paul din Pavel? Au zis ca… E! La multi ani seqnor, da` io tot nu inteleg ce legatura are Paul cu Petru si Pavel… 😛

  2. @Alin, ce cârcotaÅŸ eÅŸti. 😀 ÃŽn loc să te bucuri ÅŸi tu că e ziua omului (ÅŸi-om bea cândva, cine ÅŸtie), tu cauÅ£i derivate? 🙂

    Paule, pozarule de succes, să ne trăieÅŸti (deÅŸi Å£i-am mai zis ÅŸi ieri) ÅŸi când vei face expoziÅ£ie pe tărâm de vis, la New York sau Barcelona, să nu uiÅ£i să ne chemi ÅŸi pe noi! 😛

    La multi ani!

  3. @alin: nu esti singuru care nu stie de ce paul este derivat din pavel… dar.. 10x de urare 😀
    @aura: 10x

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.