La multi ani 2009!

Cu texbox-ul gol nu imi vin multe de a ura. Un calduros la multi ani si cele mai sincere urari de bine. Sa faceti in 2009 tot ce va propuneti. Sa aveti parte de sex, bani, mancare si bautura (si alea de vin pe langa). Inca cateva sfaturi: ca sa nu treceti in 2009 cu … Citește mai mult