3 comentarii la „Heroes, because Lost got boring!”

  1. Ma mir ca abia acu te apuci de Heroes, e mult mai tare ca Lost. Eu am renuntat la Lost cam pe la mijlocul sezonului 3, ca deja mi se acrise de atatea flashback-uri.

    P.S. Hai Sylar!!!! 😀

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.