Am semnat! Sunt propietar…

Cum ma simt? La fel ca inainte de semnare…

Actele ne-au costat 10.300 RON si pe mine si pe vanzatori. Va tin la curent cu ce mai fac! Acum vreau 1 zi de liniste sa pot sa imi fac ordine in idei ca am in cap o varza (cu carne).

7 comentarii la „Am semnat! Sunt propietar…”

  1. Felicitari domnu! Sa-ti fie cu noroc!

    Sa faci poze inainte/dupa – pe mine ma bufneste mereu rasu’ cand ma uit la ele.

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.