Fa-mi plinu 03/07/2008 de iLL Eu zic ca mai bine trecem la combustibili alternativi 🙂 Related posts: You FAIL! Ma gandeam sa scriu ceva rautacios despre candidatii de anul... Femeie vs Barbat Razboiul perpetuu dintre bine si rau, yin si yang, intuneric... Atentie! Cad Pasarele! Pentru ca Paint-ul imi e prieten mie, iara tie… iata...
Trebuia să-i pui ÅŸi un caption: „Detaliu din bordul limuzinei lui Bush”. Dariuss last blog post..Dieta verii la români
abia astept sa diluam alcoolul si sa-l bagam in masini. sau sa circulam cu combustibil din porumb 😛 da mai intai sa iau si eu carnet!
Trebuia să-i pui ÅŸi un caption: „Detaliu din bordul limuzinei lui Bush”.
Dariuss last blog post..Dieta verii la români
Din pacate creste pretul combustibilului si asta se vede…
Iubikas last blog post..Girlish mood
abia astept sa diluam alcoolul si sa-l bagam in masini.
sau sa circulam cu combustibil din porumb 😛
da mai intai sa iau si eu carnet!