Campanie anti-fumat?

Primita pe mail, nu o luati ca atare ca e „la misto”. O metoda de a te apuca din nou de fumat este sa crezi toate pozele haioase care le vezi pe internet 😀 si sa speri la sex oral…

7 comentarii la „Campanie anti-fumat?”

  1. Bai gerontofilule! Mihaela asta e aproape baba si tu visezi …sa te lasi de fumat (ca sa nu zic altceva) ?!?!?
    Are you ill? 😛
    :)) :)) :))

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.