Cronica Carcotasilor pe Yahoo! 10/09/200810/09/2008 de iLL Iote nu mai pot de fericire ca au oamenii reclama pe Yahoo Messenger! Cati bani dau? Imi pun si eu reclama acolo! Related posts: Vineri: Ziua cea mai lunga! Rutina cred ca a facut ziua de vineri cea mai... Apa plata, Romania si Bussiness-ul… Cum Romania este adevaratul taram al fagaduintei, de cand am... Cand se stinge lumina Azi am revazut filmul de scurt metraj al lui Igor...
Intreaba-l pe bobby voicu:))
Lushs last blog post..Romania’s got talent
las` ca eu am prins odata reclama la love plus:))
cipocs last blog post..ma`nsor?!