Cand se stinge lumina

Azi am revazut filmul de scurt metraj al lui Igor Cobileanski intitulat…. „Cand se stinge lumina”.
M-am gandit sa-l sheruiesc cu voi, unii poate nu au reusit sa-l vada pana acum!

Bimus? Cand?

Un comentariu la „Cand se stinge lumina”

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.