Azi am revazut filmul de scurt metraj al lui Igor Cobileanski intitulat…. „Cand se stinge lumina”.
M-am gandit sa-l sheruiesc cu voi, unii poate nu au reusit sa-l vada pana acum!
Bimus? Cand?
Calm… la suprafata.
Azi am revazut filmul de scurt metraj al lui Igor Cobileanski intitulat…. „Cand se stinge lumina”.
M-am gandit sa-l sheruiesc cu voi, unii poate nu au reusit sa-l vada pana acum!
Bimus? Cand?
am un scenariu si doua variante de film si pana la iarna il filmez 🙂