Wishlist error…

De ce nu e bine sa bolduiesti in wishlist: am primit 3 si nu-s toate mici. 2 sunt HUGE! :)) La anu fac o lista cu bifat, nebifat si asa mai departe. Acum iLL’s Crib poate organiza Narghilea Partyyyyyyy!

Piticu a adus o cana… GENIALA!

2 comentarii la „Wishlist error…”

  1. Ei bine, eu iti fac cadou, daca mai e cazul, una mare! Din Egipt adusa, doar ca-i verde. 🙂 Da-mi mail dc vrei.

    ipos last blog post..In testare

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.