Wishlist error…

De ce nu e bine sa bolduiesti in wishlist: am primit 3 si nu-s toate mici. 2 sunt HUGE! :)) La anu fac o lista cu bifat, nebifat si asa mai departe. Acum iLL’s Crib poate organiza Narghilea Partyyyyyyy! Piticu a adus o cana… GENIALA!

La ce bun? Tot niste tarani…

Azi am fost la narghilele in pasaju Vilacrosse. Atmosfera tipica de narghilea. Niste emo sau emo wannabe’s, arabeti, o mana de cocalari, o mana de pitzipoance, scaune si mese care numai orizontale nu erau, aroma de narghilea de mere (singura care exista pentru narghilistii din pasaj) si murmurul continuu aratand ca neuronii si sinapsele functioneaza. … Citește mai mult

A mai trecut un weekend!

Si… a mai trecut un weekend!

Dupa o saptamana de munca si fara nicotina din plin in care sincer parca nu legam actiunile, a venit un weekend, ce-i drept mai putin odihnitor. Toata saptamana trecuta parca nu am fost eu. Memoria de scurta durata a dat rateuri, uitam sa fac diverse lucruri minore, nu-mi legam cuvintele, nu gandeam ca mine. La job s-a vazut asta. Am ajuns de 3 ori consecutiv in Data Center cu planul sa fac X si am facut orice altceva decat treaba X. Oare de ce? Te pomenesti ca-s stresat. Sper ca saptamana asta… sa fiu mai eficient!

Citește mai mult