Zilele Bucurestiului – Pe Arcul de Triumf

Am urcat si pe Arcul de Triumf.

As fi spus ca am ajunge sus foarte usor dar al dracului Arc e inalt (cu toate ca nu pare) si scarile alea blestemate parca nu se mai terminau.

Odata ajunsi pe Arcul de Triumf am avut o vedere destul de frumoasa (nu spectaculoasa) a Bucurestiului. Se vedea Manastirea Casin cu acoperisul ala verde infect, se vedea Casa Presei Libere, Televiziunea si cam tot ce era in jur.

Am facut fotografii… dar am ales numai cateva!

2 comentarii la „Zilele Bucurestiului – Pe Arcul de Triumf”

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.