Zilele Bucurestiului – Skate Night

Cu toate ca nu era inca noapte am fost si la Skate Night.

Dupa Arcul de Triumf la o aruncatura de bat era alt eveniment, Skate Night. Au fost concursuri de free style, de amatori, profesionisti si asa mai departe.

Muzica era mixata LIVE, lumea parea sa se simta bine. Nu am stat foarte mult si ne-am indreptat catre Unirii sa mancam ceva si sa ne relaxam la o ceasca de bere si o cana de cola. Dupa Skate Night am ajuns pe Baricade.

PS. Foto in continuare 😀

2 comentarii la „Zilele Bucurestiului – Skate Night”

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.