Bancomat vs Flex

TIMIŞ. Un bancomat aflat în incinta Căminului Cultural din localitatea timişană Voiteni a fost tăiat cu flexul, noaptea trecută, iar din el au dispărut toţi banii. (evz.ro)

Banca pagubita este Raiffeisen Bank. Imi place ca Raiffeisen nu zice nimic, adica ori era plin bancomatu’… ori era gol si si-au luat teapa baietii cu flexu! Eu nu am flex si nici macar bormasina si imi scot banii din bancomat cu cardu…

O fi greu sa tai un bancomat cu flexu? Asta se numeste frauda?

3 comentarii la „Bancomat vs Flex”

  1. sincer, m-am cam saturat de bancile astea.
    ba ca la bancpost, unde directorii intra linistiti si iau bani din banca ca sa-i joace la poker, ba frauda.
    nu mai bine nu mai bagam banii in banca?:D

  2. Bă, io nu folosesc cardul. E complicat, îţi trebuie codu’ PIN, nu-Å£i dă atâţia bani câţi ai vrea… E nasol, ce mai! Eu folosesc stetoscopul. Am învăţat tehnica asta de când eram mic ÅŸi mă uitam la Lupin. E simplu, aÅ£i văzut ÅŸi voi în filme. Te pui în genunchi lângă bancomat, pui stetoscopul ÅŸi învârÅ£i de rotiţă. Åži când ajunge în poziÅ£ia corectă „pâc!”. Cash, nene! De-aia nu-mi pun eu AdSense pe blog!

    😀

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.