Bye bye CommentLuv!

Ati vazut ca de ceva vreme nu mai apare „mana cereasca” a blogger-ului numita comment luv. Am scos pluginul, oricat de mult mi-ar fi placut la inceput.

De cand au trecut la nush ce versiune ma obliga sa ma inregistrez pentru nu mai stiu ce statistici, daca comentez la altcineva iar trebuie sa ma inregistrez ca sa aleg ultimul post care sa-l afiseze (cel lasat de ei by default nu este evident ultimul, ca sa ai motive sa te inregistrezi), asadar…

No more comment luv. Nu ne santajeaza nimeni :))

3 comentarii la „Bye bye CommentLuv!”

  1. claus, fă o faptă bună şi pune versiunea aia pe un host şi dă-ne şi nouă celor care nu am fost inspiraţi, linkul.

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.