Boom De Ya Da! 29/10/2008 de iLL Tu ai fredonat melodia dupa ce ai vazut asta prima data? EU DA! Cum ar fi daca… s-ar opri tot? Related posts: Fara cablu, fara TV… De saptamana trecuta am trecut in lumea celor far’ de... Cernobal – dupa 22 de ani Din categoria „ce s-ar fi intamplat daca…” avem Prypiat –... Cele mai stupide emisiuni Discovery & National Geographic Postu’ asta sta de foarte mult timp la „Drafts”. Ideea...
Booom De ya Da, Boom de ya da, boom de ya daaaaaaaaaaaaaaaa….. Cum dracu mai trainuiesc eu oameni cu melodia asta in cap???? Ma sabotezi, bre!
Booom De ya Da, Boom de ya da, boom de ya daaaaaaaaaaaaaaaa…..
Cum dracu mai trainuiesc eu oameni cu melodia asta in cap????
Ma sabotezi, bre!
Pai… le canti si lor!
bumdiada! 🙂
Si eu 🙂