Boom De Ya Da!

Tu ai fredonat melodia dupa ce ai vazut asta prima data? EU DA!

Cum ar fi daca… s-ar opri tot?

5 comentarii la „Boom De Ya Da!”

  1. Booom De ya Da, Boom de ya da, boom de ya daaaaaaaaaaaaaaaa…..

    Cum dracu mai trainuiesc eu oameni cu melodia asta in cap????

    Ma sabotezi, bre!

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.