Fara cablu, fara TV…

De saptamana trecuta am trecut in lumea celor far’ de cablu, nu a mai mers de fel si daca nu ai contract nu te poti duce cu scandal, intr-un fel s-au aliniat planetele pentru ei… Descopar incet, incet ca televizorul este inutil, am radio, ascult un Rock FM, mai navighez, surfez, butonez pe internet si timpul trece altfel. Imi lipsesc Viasat-urile, Discovery-urile si National Geographic-urile…

Oare cand ma suna RDS-ul sa imi instaleze cablul ala?

Un comentariu la „Fara cablu, fara TV…”

  1. Bine ai venit in lumea celor fara televizor! Oricum calitatea programelor TV a scazut deci n-ai pierdut nimic. 🙂

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.