I pray for AC/DC in .RO!

… uite de ce ma rog eu sa vina si in Romania! Biletele ca asta nu se mai gasesc la vazare. Pfiu ce colegi inspirati am avut si ce lipsit de inspiratie am fost eu :((

2 comentarii la „I pray for AC/DC in .RO!”

  1. Vine dom`le….pana in prezent este confirmata prezenta lor in Romania. Pana la anu se pot razgandi, alta poveste

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.