Muzica-n casti?

Astazi ne-a atras atentia o doamna ca o deranjeaza muzica din casti, mie si unuia atarnat de bara troleului de langa mine. Voi va mai auziti gandurile? Dati mai incet muzica aia ca ma deranjeaza! Eu ma rockaream cu niste Ac/Dc, cel de langa mine cred ca avea si el ceva asemanator… Ne-am scos castile … Citește mai mult

Back in Black

Doar un gand: – din toate albumele, preferatul meu este „Back In Black”. – este ceva normal, a fost albumul cel mai vandut ~ 49 milioane copii vandute (asta in 2007) „the second highest selling album of all time, and the best selling hard rock or heavy metal album, as well as the best selling … Citește mai mult

Concertul AC/DC

WOW! Atmosfera a fost superba/incendiara/bestiala! AC/DC au facut un show de milioane, 37 de ani de istorie si au venit si ne-au lasat fara voce in cel mai tare concert la care am fost pana acum! Cu AC/DC am copilarit iar primele acorduri din concert au fost mai coplesitoare decat primul orgasm! Da, eram la … Citește mai mult

Good news!

Vestile bune sunt: vine caldura (pana la urmatoarea ninsoare), se mareste ziua, putem iesi fara sa dardaim la o poza, putem sa stam pe terase la un suc, se imbraca fetele mai sumar! Sa ne pregatim, deci! Re – inviem photowalk.ro, activam pe facebook, spamam, organizam photowalk-uri si ne relaxam. Sa vina caldura, sa nu … Citește mai mult