1 an de munca 24/11/2008 de iLL Distanta de 1 an intre fotografii, ambele facute la photowalk-uri. Related posts: Cand o sa fiu mare vreau sa ma fac fotograf! Fotografia e o meserie frumoasa, este un hobby extraordinar. Pe... Update & Unde-i aparatu foto? Azi am fost din nou la apartament si mi-am montat... PhotoWalk Romania Meeting #1 2 August 2008. Primul meeting PhotoWalk Romania a inceput la...
super
cam greu cu munca
Foarte frumoasă paralela.