Photowalk #10 30/11/2008 de iLL Tema: La multi ani Romania. Mai multe detalii despre aceasta intalnire foto aici. Anyone is wellcome! Related posts: Reclame de reclame ... Mi-am luat „sanitare”!!! Azi am cumparat materiale de constructii. Evident ca am plecat... WordPress & Flash Player 10 Hello! Am descoperit ca in mometul in care ai Adobe...