La multi ani Romania

De la Photowalk #10, chiar ma gandeam ca o sa il revad pe tataie dupa un an, preferabil cu aceleasi stegulete!

5 comentarii la „La multi ani Romania”

  1. Very nice … pacat ca nu stiai exact unghiul, sa-i faci exact ‘da same 🙂

    Orikum nice one iLL, acu 2-3 ani cel mai prinzi…

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.