La multi ani Romania
De la Photowalk #10, chiar ma gandeam ca o sa il revad pe tataie dupa un an, preferabil cu aceleasi stegulete!
Calm… la suprafata.
De la Photowalk #10, chiar ma gandeam ca o sa il revad pe tataie dupa un an, preferabil cu aceleasi stegulete!
Tema: La multi ani Romania. Mai multe detalii despre aceasta intalnire foto aici. Anyone is wellcome!