Hitler este suparat… Nikon D3X suxx!

Mwhahaha! Still funny ce ii duce mintea 😀

9 comentarii la „Hitler este suparat… Nikon D3X suxx!”

  1. Nu cunosc bine gama Nikon dar am avut ocazia sa trag cu un D3X weekend-ul ce a trecut si am fost intimidat.
    E un monstru de camera in toate aspectele 🙂

  2. Da, normal. E funny.

    Desigur, aparatul e ca dracu de scump. Dar aia nu înseamnă că suxx. I mean, dacă cineva ţi-ar oferi un aparat gratuit şi te-ar pune să alegi între D3 şi D3x ce ai alege?

  3. Oh, I see. You are a Canon user. Măi, eu mi-am luat un Nikon D80 (2.400 lei body din Romania). Zi-mi un Canon la acelaşi preţ şi care să se compare ca handling, calitate a construcţiei şi feature-uri. Plus că apoi vin lentilele, care la Canon alea ieftine sunt dezastruoase iar cele bune sunt scumpe.

  4. E cul d80-ul dar nu ma inteleg cu el!
    40D ! Si lentilele de la nikon (alea bune) sunt scumpe! Orice echipament foto BUN este scump 😀

  5. Oricum… fie vorba intre noi alegerea este a cumparatorului. D80 este inferior lui 40D (sau chiar 30D) din punctul meu umil de vedere, dat fiind faptul ca nu sunt aceeasi clasa.
    Hobby groaznic pentru portofel!

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.