Capra cu 3 iezi

– Copii ati citit „Capra cu 3 iezi?”
– Daaaaaaa…!!!!!!(raspunde clasa).
– Tu, asta mic din prima banca, ia spune-ne cati iezi avea capra…?
– Pai povestea se cheama „Capra cu 3 iezi”, nu?
– Da
– Si acum ma intrebati „cati iezi avea capra”?
– Da..
– TREI, IN PULA MEA!!!
– Despot, iesi afara, sa vii cu parintii la scoala!

Un comentariu la „Capra cu 3 iezi”

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.