2009… there shall be spam!

Noul an se asterne inaintea noastra ca un volum nescris cu 365 de pagini goale. Iti doresc sa le scrii numai cu lucruri bune, impliniri si fericire pentru ca sfirsitul volumului sa-l citesti cu bucurie.

The spam has begun! Copy paste oamenilor si mass message pe toate mediile de transmisie!

2 comentarii la „2009… there shall be spam!”

  1. Sa-mi trimita cineva pe gmail asta =))
    Ar fi ciudat sa inregistreze cineva o urare si sa puna un robot sune prietenii sa-i dea play… ala spam :))

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.