Noise reduction

Despre noise reduction pe photowalk.ro. Poate va este de folos 😀

2 comentarii la „Noise reduction”

  1. Cred că ai exagerat; diferenţa dintre dimensiunea unui senzor DSLR şi unul compact este mai mare. But still, very intuitive.

    Mă face să mă gândesc la maxima „Volumul inteligenÅ£ei pe Terra rămâne constant, însă populaÅ£ia creÅŸte vertiginos”.

  2. 🙂
    pai e vb de suprafata care e senzorul 😀 am incercat sa resize senzorul cat sa … arate ok 😉

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.