Pepsi max… si caloria sinucigasa

Nu ca Pepsi MAX ar fi mai bun decat Pepsi „MIN” adica ala cu 2 calorii… dar daca nu are zahar, trebuie sa te faca mai slab, nu? Daca nu are zahar are altele si cu ficatu si inima in pioneze… slabesti pe bune!

Daca moare si ultima calorie… ce bei? Apa!

7 comentarii la „Pepsi max… si caloria sinucigasa”

  1. 🙂 oricum e funny ideea… normal ca o interzic pe ecrane ca multa lume a sarit gardu’ 😀

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.