Sa-mi bag, cat de romantic!

comic_2008-12-10_romantic

A dat romantismu’ in voi de Valentine’s Day? Noroc cu astia de la cevamarunt ca au dat insemnatate zilei de import 😀

3 comentarii la „Sa-mi bag, cat de romantic!”

  1. Intrebarea este : a dat reumatismul în noi de nu ne mai adunăm, nu mai scriem ? 😛

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.