Politie, militie, prostie, mrostie. Toate sinonime!

Dupa ce o sa vedeti asta o sa intelegeti ce vreau sa spun.

Abuz – omul fara buze – in serviciu ii spune? Astia de la politie nu au incarcare… daca toata ziua stau si freaca menta de ce nu s-ar simti si ei lei?

La tribunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal! (unde-s alti corupti).

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.