B-Fit in the street: Comediants – Dimonis

b-fit-comediants-dimonis-04

Ultimul spectacol din B-Fit-ul din 2009. Cred ca a fost cel mai tare din punct de vedere logistic. Muzica buna, artificii, lumina rosie, multi draci, atmosfera „incendiara”. (uite site-ul lor)

Deja la spectacolul asta eram de 12 ore aproximativ pe drumuri cu aparatul in mana, slava domnului ca exista autofocus :))

3 comentarii la „B-Fit in the street: Comediants – Dimonis”

  1. vezi că am luat legătura pe facebook cu cei de la arcub şi i-am îndrumat aici. prima bere după ce devii celebru, e a mea !
    :))))

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.