Apropos de fulgerele de ieri seara…

Chiar ma gandeam la un link pe care l-am gasit si l-am pus pe Photowalk.ro

PS. macar nu sunt singurul frustrat! Da’ se pare ca Petreanu si nea Bogdan au avut trepied si au expus mai mult de 1/160 :)) Eu am stat cu aparatul la ochi si am tras la intuitie, rafala…

13 comentarii la „Apropos de fulgerele de ieri seara…”

  1. cum le-ai tras p-ăstea? ai lăsat camera pe expunere mare ÅŸi ai sperat c-o să prinzi un fulger sau… cum?

  2. 😀
    Nu stii ce inseamna sa iti creasca radacini la fereastra si de fiecare data cand lasi aparatul de la ochi sa fulgere… si sa incerci sa iti pastrezi calmul :))

  3. Paul, nu ai motive de frustrare pentru ca mai ales ultima poza a iesit super! (cu atat mai mult cu cat e facuta din mana)
    Stiu cum e sa apara fulgerul imediat dupa ce ai facut poza :)) eu am stat o ora pe bloc cu umbrela sa-l prind pe al meu :))

  4. :)) E super frustrant atunci cand lasi aparatul de la ochi si tocmai atunci hop o salva de fulgere…

  5. Cadrul nr. 5 e foarte miÅŸto. Eu am stat o oră să pândesc, parcă special declanÅŸau taman când se închidea la mine cortina 😀

  6. Foarte tari fotografiile. Eu am filmat de la etajul 3. Nu prea am reusit mare lucru, dar am incercat. Data viitoare incerc sa fac fotografii:)

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.