Banc… cu cowboy 08/10/2009 de iLL Doi cowboy în Vestul Sălbatic: – Eu am cea mai rapidă mână din Vestul Sălbatic! – Eu am gagică… Related posts: Cu babe… banc(uri)! O baba o intreaba pe alta: -Este noroi afara? -Da... 3km in p**a mea – banc pentru optimisti Naufragiaza un vapor. Un pasager se apropie inot de capitan... BANC: Blonda si suflatul in teava! O blonda-si gaseste masina din parcare cu portiera infundata. Un...
Un comentariu la „Banc… cu cowboy”