Tigare vs narghilea :)

Primul lucru bun din 2010: au scumpit tigarile, cel putin asta am simtit mai multi si ne-am „bucurat” enorm.

9.9 RON un pachet de Kent. Nicotina si tutunul vor lipsi cu desavarsire de pe meniul din 2010 si asa mai departe. Ma voi axa probabil pe narghilele :)).

In alte cuvinte, ma las din nou de fumat, acum pe motivul ca 300 RON lunar pe tigari nu este o afacere!

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.