Petunia si ploaia :D

Plec dupa job sa ma vad cu LeX la o Cola prin centrul vechi. O las pe Petunia la munca, urmand sa ma intorc dupa ea cand plec acasa. Era un pic innorat… Ma intorc la munca, dupa Cola si clatite si incepe ploaia mare… Petunia in standby, eu in standby, doar ploaia nu era in standby, ploaie sanatoasa cu fulgere si tunete ca in filme – pe numele ei „Furtuna”!

Are si bicicleta dezavantaje…

PS. Poate sa te fulgere cand pedalezi?

5 comentarii la „Petunia si ploaia :D”

  1. E gentle ca o floare cu mine ca are amortizoare si e singura bicicleta cu numele de Petunia :)) ceea ce o face UNICA 😀
    Are si 2 abtzipilde cu firefox 😀

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.