„De-atitea nopti aud plouind, Aud materia plingind…”
Dupa 3 ani si ceva de Drumul Taberei nu ma mai mira traficul de ploaie… e ceva normal… sexy… de iti vine sa-ti bagi… energizante pe gat ca sa fugi pana la munca, pe langa trolee si autobuze blocate in trafic, printre soferi nervosi, plangaciosi! Sa vorbeasca cineva cu Barbosu’ sa inchida robinetul la ploaie, … Citește mai mult