2 roti si pedale eliptice :D

Asa ceva am vazut la Bike Expo 2010 de la Romexpo, mi-a placut ideea dar nu am reusit sa ma plimb si eu… de test 😀

de la Silviu, mai aflam ca pretul pentru EliptiGO este de 2200 USD… BLANA FRATE!

Un comentariu la „2 roti si pedale eliptice :D”

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.