15 ani de iLL.ro

La multi ani lu Blogu asta!
L-am facut din plictiseala, am cunoscut oameni minunati prin intermediul blogosferei, nu mai ne vorbim ca s-a racit cu blogosfera… acum ne dam like si share pe Facebook. L-am reinviat tot din plictiseala, acum merge pe un laptop, in curand il mut pe un telefon 😀

La multi ani si sa ne vedem cu bine… cand s-o putea!

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.