RoBlogFest 2010
Multa bafta celor care s-au inscris si s-au votat. Concurenta este atat de mare incat in mediocritatea mea am decis ca anul asta sa nu ma mai sustin sau sa imi stresez prietenii cu spam-uri pentru niste amarate voturi. Nu mai scriu zilnic, nu mai am pofta de scris zilnic, de multe ori stateam si … Citește mai mult