RoBlogFest 2010

Multa bafta celor care s-au inscris si s-au votat. Concurenta este atat de mare incat in mediocritatea mea am decis ca anul asta sa nu ma mai sustin sau sa imi stresez prietenii cu spam-uri pentru niste amarate voturi. Nu mai scriu zilnic, nu mai am pofta de scris zilnic, de multe ori stateam si … Citește mai mult

Premii de primvara, nervi de iarna!

Premiul 1 se acorda Vodafone pentru perspicacitatea cu care ne imbogateste vocabularul. Ieseala fie cu voi, puterea si forta bunului simt sa va loveasca in plex atunci cand va este lumea mai draga. Nu ne este de ajuns ca suntem deja indobitociti, trebuia sa apara un copyrighter cu ideea asta mizerabila, ideea cu „ieseala”… suck … Citește mai mult