Se lucreaza in Bucurestiul Vechi! (s-au lovit la cap?)

Probabil ca da, s-au lovit la cap sau au cazut din pat… Sambata se lucra cu frenezie in Bucurestiul Vechi! Excavatoare, mini plug-uri, lopeti, pamant aruncat de colo-colo, am ramas uitandu-ma ca matza in calendar! Dupa o pauza considerabila s-au pus pe munca… Nu-i asa ca e misto cu terase si umbrelute pe strazile alea? … Citește mai mult

Weekend FFWD in poze

Sambata: F64 – cumparat film (c41, iso400) si 4LR44 pentru Canon A1-ul meu care a somat, plimbat dupa poze cliseistice prin bucurestiul vechi, bere la Curtea Berarilor (unde este foarte misto inainte sa se umple), Universitate (asteptat dupa prieteni), sueta la Pizza Colloseum. Duminica: shopping, amestecat clatite cu LeX care m-a pozat, chillin’ la TV, … Citește mai mult