Canon a anuntat EOS 7D!!!
Canon a anuntat EOS 7D. Detalii aici.
Calm… la suprafata.
Canon a anuntat EOS 7D. Detalii aici.
Probabil ca da, s-au lovit la cap sau au cazut din pat… Sambata se lucra cu frenezie in Bucurestiul Vechi! Excavatoare, mini plug-uri, lopeti, pamant aruncat de colo-colo, am ramas uitandu-ma ca matza in calendar! Dupa o pauza considerabila s-au pus pe munca… Nu-i asa ca e misto cu terase si umbrelute pe strazile alea? … Citește mai mult
Sambata: F64 – cumparat film (c41, iso400) si 4LR44 pentru Canon A1-ul meu care a somat, plimbat dupa poze cliseistice prin bucurestiul vechi, bere la Curtea Berarilor (unde este foarte misto inainte sa se umple), Universitate (asteptat dupa prieteni), sueta la Pizza Colloseum. Duminica: shopping, amestecat clatite cu LeX care m-a pozat, chillin’ la TV, … Citește mai mult
Un trailer bine facut, poate prea bine 😀 Ieri am vazut The Proposal si ma asteptam la mai mult, ma rog, ma asteptam sa fie o comedie romantica, mai comedie decat „film usor de vazut duminica”. Fazele la care am ras au fost exact alea din trailer plus inca cateva pe langa, ideea filmului a … Citește mai mult
Ma uit acum la meci. Nu sunt microbist si habar nu am ce-i cu numele alea de le tot spun comentatorii, dar stiu ca nu se joaca curat si ma calca pe nervi cand vad intrarile de ghiolbani (fault-uri parca le zice…) si gesturile de „fair play”. Mai iese vreun spectator pe teren? Astia sunt … Citește mai mult