Se lucreaza in Bucurestiul Vechi! (s-au lovit la cap?)

Probabil ca da, s-au lovit la cap sau au cazut din pat… Sambata se lucra cu frenezie in Bucurestiul Vechi! Excavatoare, mini plug-uri, lopeti, pamant aruncat de colo-colo, am ramas uitandu-ma ca matza in calendar! Dupa o pauza considerabila s-au pus pe munca… Nu-i asa ca e misto cu terase si umbrelute pe strazile alea? … Citește mai mult