O idee… (de fapt intrebare)
Daca se termina chestia asta cu alegeri anticipate noi pe cine dracu’ votam? Eu nu vad o super-alternativa sau macar o mini-alternativa. Vad doar ca ne-am risca pe orice am pune stampila, singura alternativa e sa-l alegem pe unii si daca nu fac treaba buna sa iesim in strada si sa-i %^&*(!!! In 23 de … Citește mai mult