Pentru ca in Romania nu exista scule audio vechi care sa arate bine in magazinele de profil (vezi Constantinidis de pe Covaci) am apelat la old faithfull forum.computergames.ro dupa multa vreme de cautari…
amplituner
Caut… amplif vintage!
De aproape doua saptamani browsez internetul in disperare dupa cineva care sa vanda o statie de amplificare sau amplituner de la 2 x 40W pana la 2 x 80W, iesiri pe 4 Ohmi, vu-metre analogice (d’alea cu ac). Am fost pe covaci la consignatiile cu vechituri si am gasit doar gioarse care aratau groaznic. Zgariate, … Citește mai mult