Caut… amplif vintage!
De aproape doua saptamani browsez internetul in disperare dupa cineva care sa vanda o statie de amplificare sau amplituner de la 2 x 40W pana la 2 x 80W, iesiri pe 4 Ohmi, vu-metre analogice (d’alea cu ac). Am fost pe covaci la consignatiile cu vechituri si am gasit doar gioarse care aratau groaznic. Zgariate, … Citește mai mult