Ce e cu spamul nene?

De 1 saptamana am in comentarii la „Spam” o tona de comentarii (cateva sute), stranse cam 1 data la 12 ore. A inceput sezonul spamului? Am o intrebare pentru cei care fac spam: daca vad ca nici un comentariu nu a fost publicat de ce se mai chinuie dupa o saptamana de ciocanit la comentarii? … Citește mai mult