Ce e cu spamul nene?

De 1 saptamana am in comentarii la „Spam” o tona de comentarii (cateva sute), stranse cam 1 data la 12 ore.

A inceput sezonul spamului? Am o intrebare pentru cei care fac spam: daca vad ca nici un comentariu nu a fost publicat de ce se mai chinuie dupa o saptamana de ciocanit la comentarii?

Askimet vegheaza…

3 comentarii la „Ce e cu spamul nene?”

  1. si eu am patit aceeasi chestie. Mai ales de la rusi cu caractere din alea ciufulite…. puii mei… askimet, asteptam un upgrade de la tine 🙂

  2. la mine le gasesc la spam, ceea ce inseamna ca isi face askimet treaba, ideea este ca e un val de spam! 400 de spam-uri pe zi? WTF?

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.