„Biciclist” de-o saptamana…
Lasati-ma sa incep prin a preciza (dar de fapt nu stiu de ce mai cer voie ca doar e bloaga mea…) ca viata pe bicicleta iti rupe fesele la inceput dar dupa ce iti amortesc e misto! Am avut un impuls (ca doar erau deja 3 colegi cu tzoakle) sa imi iau si eu 2 … Citește mai mult