Glorie mielului, ocrotitorul autobazistilor penticostali
Stiti foarte bine parerea mea despre presa din Romania. Romanii nu fac presa ci presa ii face pe romani. Ii face prosti, ca-s creduli, ii face vesnic ignoranti la adevaratele probleme. Majoritatea inca sunt mintiti cu televizorul si isi pierd neuronii prin mrejele tabloidelor de 2 bani. Tabloidele, infidele Mielului Sfant, de scandal si-au gasit … Citește mai mult