Call of Duty – World At War

Ghici cine a terminat de jucat Call of Duty – World at War? Again COD rulz! Povestea este concentrata asupra bataliilor de la sfarsitul celui de-al Doilea Razboi Mondial in Pacific si Europa de Est, lupte ce implica Statele Unite ale Americii, Imperiul Japonez, Uniunea Sovietica si Germania Nazista. Totul se intampla prin ochii unui … Citește mai mult

Crysis de la Electronic Arts

Crysis

Ce fac cand ma plictisesc? Ori ma apuc sa imi fac de lucru prin server (pe care acum il vizitati) cu un script, un backup, un upgrade sau alte rahaturi, ori vizitez bloguri, ori elucubrez la mine pe blog… ori ma joc.

Am dat de un DVD Double Layer pe care era Crysis. Produs de Electronic Arts (astia au scos printre cele mai jucate jocuri) Un joc imprumutat, pe care cu prima ocazie il si cumpar! Daca am terminat a 2-a oara Call Of Duty mi-am spus sa nu o fac si pentru a 3-a oara si sa incerc ceva nou. Asadar am incercat Crysis. Nu sunt un impatimit al jocurilor dar nu poti sa ajungi acasa si daca nu iesi la o bere cu prietenii sa stai calare numai pe TV, browsing sau altele. Trebuie sa diversifici!

Citește mai mult